přednáška SOFT SKILLS: KOMUNIKUJTE EFEKTIVNĚ! s H. Čejchanovou

2018-11-14 | 17:00 - 19:00 | Kavárna, DEPO2015

120 minut s Hanou vám ušetří spoustu času.

Na přednášce Soft Skills se tentokrát zaměříme na efektivní komunikaci. Dozvíte se jak rozšiřovat a udržovat síť kontaktů (networking), jaké role jsou zastoupeny v ideálně fungujícím týmu (teamwork), jaký je rozdíl mezi řízením a vedením lidí (management vs. leadership). Vše z pohledu efektivní komunikace, která šetří váš čas a energii. Získáte také pár tipů na to, jak lépe s časem pracovat (Time management IV. generace).

Zdokonalte se ve svých dovednostech komunikace, přijďte na přednášku „Soft Skills: Komunikujte efektivně!“, v rámci programu Plzeň Design Week 2018.

Hana Čejchanová

Hana je specialista na komunikaci, kouč, lektor, pedagog.

Zaměřuje se na tzv. Soft Skills. Dovednosti, které vám umožní přesvědčivě prezentovat vaše myšlenky, profesionálně vést práci jedince i týmu, zručně vyjednávat a precizně organizovat čas.Zkušenosti získává spoluprací s korporacemi a institucemi, které se věnují umění, novým technologiím či inovacím. Pevně věří ve vzdělávání mladých lidí v oblasti měkkých dovedností. Proto na UMPRUM v Praze vede workshopy na téma Prezentační dovednosti a Soft Skills a vybudovala modul sociálních dovedností, který pomáhá k větší uplatnitelnosti absolventů na trhu práce.

Původně avizované místo konání Tržnice přesouváme do Kavárny – omlouváme se za případné komplikace.

Vstupné: celotýdenní vstupenka PDW 2018.