workshop MŮJ VYSNĚNÝ DOMOV s Petrem Šlejmarem

2018-11-12 | 17:00 - 20:30 | Zasedací místnost, DEPO2015

Workshop je určen pro každého, kdo si přeje proměnit libovolnou místnost svého domova a hledá impulz a odvahu začít. Výrazná proměna interiéru nemusí být o velkých finančních investicích a kompletní rekonstrukci. Mnohdy stačí jen pár drobných kroků a originálních nápadů, aby se zrodil nový svěží interiér. Na tomto workshopu se naučíte, jak na to. Nakonec si vytvoříte I vlastní návrh – moodboard, který vám pomůže váš interiér snů zhmotnit ve skutečnost.

 

Požadavek na účastníky:

Účastníci se registrují předem. Před započetím kurzu e-mailem zaslat a přinést na samotný kurz foto interiéru, který by si přál účastník proměnit.

Výstup workshopu:

Každý účastník se naučí vytvářet moodboard a zároveň si odnese moodboard s návrhem proměny svého pokoje.

Lektor kurzu:

Petr Šlejmar je interiérový designér, novinář, zástupce šéfredaktorky časopisu Nové proměny bydlení a jeden z tvůrců pořadu České televize o bydlení Bydlet jako. Jako typický blíženec si užívá dotýkání se všech oborů souvisejících s tématem bydlení. V portfoliu jeho práce tedy najdete navrhování a realizace interiérů či styling dekorů, ale i klasickou novinářskou práci související s bydlením a lifestylem. Při navrhování interiérů se snaží být maximálně empatickým průvodcem těch, kdo zde budou žít. Protože právě jejich touhy je nejdůležitější mít stále na zřeteli.

 

Vstupné: celotýdenní vstupenka PDW 2018 + je nutná registrace z kapacitních důvodů.

 

Registrace byla ukončena, z důvodu naplnění maximální kapacity.